Ще один розвідувальний квадрокоптер DJI Mini 3PRO FLY MORE KIT 3 поїде на допомогу нашим військовим

Дата: 22.03.2023 16:17

Це слало можливим завдяки приватному підприємцю Івану Юрчуку, який  співпрацює з районною військовою адміністрацією та активно допомагає нашим військовослужбовцям.

Сьогодні, 22 березня  підприємець Юрчук Іван Дмитрович передав дрон DJI Mini 3PRO FLY MORE KIT  для потреб ЗСУ.

Як зазначив голова РВА Василь Бровчук -на сьогоднішній день дрони - це те, що військовим найбільше потрібно на фронті, завдяки можливостям цієї «пташки» наші захисники виконують свої завдання з величезним успіхом.

«Щиро дякую  пану Івану за  співпрацю та  активну допомогу. Переконаний, що даний пристрій буде хорошим помічником для наших воїнів-захисників».

Об´єднуючись у спільній праці ми наближаємо нашу перемогу!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!