Робоча група з питань гуманітарної допомоги розглянула пропозиції щодо передачі безоплатно у приватну власність 8 автомобілів заявникам

Дата: 22.03.2023 15:31

Сьогодні під керівництвом заступниці голови облдержадміністрації Людмили Сірко відбулося засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги.

Учасники розглянули 8 звернень щодо безоплатної передачі у приватну власність легкових автомобілів, визнаних гуманітарною допомогою, особам з інвалідністю, законним представникам осіб з інвалідністю, якими такі особи були забезпечені через органи соціального захисту населення та користувалися ними понад 10 років.

За результатами розгляду звернень було прийняте рішення рекомендувати голові ОВА передати безоплатно у приватну власність вищезазначені автомобілі заявникам.