Дата: 22.03.2023 12:08

На запрошення Верховинської районної військової адміністрації у п´ятницю 24 березня відбудеться прем´єра фільму «Йди за мною» кінорежисера, нашого земляка - Любомира Левицького, який особисто буде презентувати даний фільм.

Показ відбудеться У Верховині:

О 13-00 годині для учнів старших класів закладів загальної середньої освіти територіальних громад району.

Та о 15-00 годині для всіх бажаючих.

Місце показу прем´єри - актова зала Верховинського ліцею.

26 березня У Криворівні :

14-00 годині для всіх бажаючих.

Місце показу -будинок культури - село Криворівня.

Документальний фільм (трилер)режисера Любомира Левицького розповідає про унікальну рятувальну операцію дронами, яку провели українські військові 93-ї бригади "Холодний Яр" під час жорстоких боїв під Ізюмом влітку 2022. В картині знялися реальні учасники подій – врятовані люди погодилися взяти участь та пережити той жах знову, щоби весь світ дізнався про неймовірний подвиг ЗСУ та у такий спосіб подякувати їм за життя. Кадри, зняті дронами під час операції, Любомиру передали військові 93-ї бригади «Холодний Яр». Тридцять хвилин такої напруги закарбуються в пам'яті на все життя. Режисерові вдалось поєднати документалістику з неймовірно цікавим художнім підходом до розповіді цієї історії.