ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Актуальні питання соціальної сфери області розглянули на нараді під керівництвом Людмили Сірко

Дата: 21.03.2023 11:00
Кількість переглядів: 69

 

Фото без опису

Сьогодні в обласній військовій адміністрації відбулася нарада з керівниками структурних і територіальних підрозділів соціальної сфери, яку провела заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко.

Під час заходу посадовиця звернула особливу увагу на надання соціальної підтримки і медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

«Сьогодні на Прикарпатті тимчасово проживають внутрішньо переміщені люди із різних областей нашої держави. Дуже важливо надавати їм всебічну підтримку та допомогу, зокрема, забезпечувати належний медичний супровід», – наголосила Людмила Сірко.

Йшлося і про введення в експлуатацію цифрового ангіографічного рентгенівського апарату, який дозволить своєчасно виявляти хвороби. Також обговорено питання проведення навчань щодо проходження військово-лікарської комісії.

Значну увагу було приділено напрямкам роботи служби у справах дітей ОДА щодо створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, їх матеріально-технічному забезпечення, захисту житлових і майнових прав дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. На сьогодні, наголошувалося, надзвичайно важливо, щоб діти могли зростати у сім’ях та відчувати родинне тепло та затишок.

Окремо було зосереджено увагу на виплаті заробітної плати та недопущення виникнення її заборгованості.

На завершення Людмила Сірко дала відповідні доручення керівникам обласних управлінь та структурних підрозділів ОДА щодо вирішення проблемних питань, які обговорювалися на нараді.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Попередня

Обласний центр екстреної медичної допомоги завдяки благодійникам із США та Польщі отримав медичне обладнання


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора