Обласний центр екстреної медичної допомоги завдяки благодійникам із США та Польщі отримав медичне обладнання

Дата: 21.03.2023 10:56

Днями польські благодійники з організації Ротарі клуб Познань передали медичне обладнання для КНП «Обласний клінічний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради».

Йдеться про портативні УЗД-апарати, манекени-тренажери для відпрацювання практичних навичок реанімаційних заходів, медичні рюкзаки для надання невідкладної медичної допомоги тощо.

За словами генерального директора закладу Мирона Матейка, значна частина вантажу буде використовуватися навчально-тренувальним відділом для проведення занять із першої медичної допомоги.

«Ми постійно поліпшуємо матеріально-технічне забезпечення цього відділу, адже особливу увагу приділяємо навчанню наших працівників, військових і цивільних громадян. Значною мірою це відбувається завдяки підтримці з Польщі, де і благодійники, і пересічні громадяни постійно допомагають Україні. Свідченням цього є постійна взаємодія з нашими друзями з Ротарі Клубу у місті Познань та їхніми партнерами», - зазначив медик.

Слід відзначити, що цього разу головним спонсором допомоги стали члени Плімутського Ротарі клубу зі США.