Під час благодійного аукціону на підтримку Збройних сил України виручили 3 мільйони 543 тисячі гривень

Дата: 20.03.2023 11:11

Про це повідомила голова обласної державної адміністрації - начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Керівниця області подякувала усім, хто долучився до проведення другого благодійного аукціону, і підкреслила, що такими добрими справами ми наближаємо нашу Перемогу.

Зазначимо, що всього було надано для аукціону 51 лот. Їх для продажу надали митці, меценати, підприємці та звичайні жителі Прикарпаття, щоб підтримати прикарпатських Захисників та Захисниць, котрі виборюють нашу Перемогу у зоні проведення активних бойових дій.

Фото без описуФото без опису

"За виручені кошти ми плануємо придбати засоби зв'язку, автономного живлення та дрони для прикарпатських бійців. Саме такого обладнання сьогодні наші військові на передовій потребують чи не найбільше", - підкреслила Світлана Онищук.