З робочим візитом голова РВА Василь Бровчук відвідав Зеленську територіальну громаду та Буковецький старостинський округ

Дата: 16.03.2023 11:18

Голова районної військової адміністрації Василь Бровчук перебував з робочим візитом – у селах Зелене та Буковець.

Днями очільник району провів ряд нарад і зустрічей з керівником Зеленської громади Володимиром Феркаляком та старостою села Буковець Іваном Мойсюком.

У фокусі уваги перебували питання проживання ВПО та проблемні питання, що виникають в процесі, безпека школярів у начальних закладах під час повітряних тривог. Також обговорили функціонування пунктів обігріву.

Окремим питанням для обговорення був аналіз стану доріг і аварійний стан окремих його ділянок.

«Відкритий діалог, комунікації – це найперше, що важливо для конструктивної співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. У такому форматі вдається успішно вирішити проблемні питання та сформувати спільне бачення розвитку як окремої громади, так і району в цілому», – наголошує голова районної військової адміністрації Василь Бровчук.