Василь Бровчук: В черговий раз висловлюю вдячність волонтеру Віктору Голоядову за активну підтримку ЗСУ

Дата: 13.03.2023 14:17

Черговий розвідувальний квадрокоптер DJI MAVIC 3 Classic сьогодні, 13 березня, отримала районна військова адміністрація для  потреб 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”.

Бійці, котрі  зараз виконують бойові завдання дуже потребують цієї розвідувальної техніки. Адже адже коптери є «очима» наших військових і потреба в них наразі залишається   вкрай актуальною.

Відзначимо, що районна  військова  адміністрація з перших днів війни тісно співпрацює з волонтером Віктором Голоядовим.

«Щира подяка пану Віктору і всім хто продовжує активно працювати,  адже війна триває і ми максимально маємо робити все можливе й неможливе щоб допомагати війську- задля однієї мети – перемоги над ворогом»- сказав  Василь Бровчук.

Ми продовжуємо допомагати і працюємо з турботою до наших військовослужбовців.

Слава Україні!

Слава Героям!