Василь Бровчук: Допомога нашим Збройним Силам України триває!

Дата: 10.03.2023 16:26

Фото без описуФото без опису

Минулого тижня Василь Бровчук, начальник районної військової адміністрації,  спільно із  вонтерами з Верховинського району відвідали наших земляків у зоні бойових дій в Донецькій області. Для бойових підрозділів передали необхідну допомогу, яка була сформована при військовій адміністрації за допомогою волонтерів із за кордону і благодійників.

Важливо також, що нами зокрема для потреб окремих батальйонів та підрозділів 10-ї Гірсько-штурмової бригади "Едельвейс" було передано 7 квадрокоптерів DJI Mavic 3 що були закуплені Білоберізькою ТГ, церковними громадами та окремими приватними підприємцями району.

Дякую усім хто не забуває що в нас в державі війна і продовжує допомагати нашим захисникам, які зараз на передовій, оскільки наша допомога дуже важлива!

Слава нашим захисникам та захисницям!

Разом до перемоги! Слава Україні!