«Нас єднають думи Кобзаря» у Верховині відзначили 209-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 10.03.2023 11:27

Присутні зібралися 9 березня на базі Верховинського ліцею  та вшанували пам’ять всесвітньо відомого українського поета, художника, громадського діяча.

У  тематичному заході взяли участь представники влади,  керівники та  працівники установ і організації,  учнівська молодь.

З нагоди вшанування 209 річниці великого Кобзаря  відділ культури селищної ради підготував тематичну концертну програму, під час якої  вихованці дитячої школи мистецтв і їх викладачі виконували музичні твори та декламували вірші написані Тарасом Шевченком.

На завершення заходу відбулося покладання квітів до пам´ятного знаку великому Кобзарю.

З Днем народження, Генію народу свого!

І тримай наше небо, просимо.