ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Дотримання вимог щодо військового обліку під час воєнного стану є першочерговим завданням громадян України, - Віталій Ільчишин

Дата: 07.03.2023 17:05
Кількість переглядів: 65

Фото без опису

Дотримання вимог щодо військового обліку під час воєнного стану є першочерговим завданням громадян України, - Віталій Ільчишин

Відповідно до вимог ст. 33 Закону України «Про військовий обов‘язок і військову службу» Генеральним штабом ЗСУ організовано роботу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з проведення інформаційно-роз‘яснювальної роботи з працівниками, які виконують обов’язки з ведення військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях щодо застосування положень Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов‘язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінет Міністрів України.

З цією метою під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Ільчишина сьогодні відбувся семінар та за участю працівника Івано-Франківського обласного ТЦК та СП.

Йшлося про ведення військового обліку, дотримання вимог обліку. Обговорили ряд й інших важливих питань.

Віталій Ільчишин наголосив, що дотримання вимог щодо військового обліку під час воєнного стану є першочерговим завданням громадян України.

Наприкінці семінару його учасники отримали відповіді на запитання, які виникли й обговорили вирішення назрілих проблем.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора