ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Івано-Франківщину з робочим візитом завітав Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець

Дата: 06.03.2023 10:45
Кількість переглядів: 103

 

Фото без опису

На Івано-Франківщину з робочим візитом завітав Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

Приїхали також голова Комітету Верховна Рада України з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко, директор Департаменту природно-заповідного фонду та біорізноманіття Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України Едуард Арустамян.

Були присутні й народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування Едуард Прощук, директор Національний природний парк "Верховинський" Михайло Ничай, а також начальник Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківська обласна державна адміністрація Андрій Пліхтяк.

В рамках візиту Руслан Стрілець відвідав візит-центр «Верховинський», де продемонстровано різноманітні експозиції флори та фауни.

Опісля, Міністр нагородив працівників парку.

Також від імені Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА особисто вручив грамоту заступнику начальника Буркутського природоохоронного науково-дослідного відділення Національного природного парку «Верховинський» Сергію Рубаняку та подяку провідному науковому співробітнику науково-дослідного відділу

Національного природного парку «Верховинський» Івану Коляджину.

Згодом відбулась презентація діяльності Національного природного парку «Верховинський».

Йшлося про роботу установи в проектах KFW, впровадження електронного квитка та електронного обліку деревини і про реалізацію деревини через товарні біржі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора