🥇Книга «Довідник безбар’єрності» стала переможцем Вільнюського книжкового ярмарку

Дата: 28.02.2023 10:57

На Міжнародному Вільнюському книжковому ярмарку оголосили переможців конкурсу Best Baltic Book Design. Цьогоріч почесною гостею-учасницею ярмарку стала Україна.

Від України перемогу здобула книжка «Довідник безбар’єрності» видавництва ist publishing.

«Довідник безбар’єрності» — посібник із правильного спілкування, який містить нові норми безбар’єрної мови. Довідник створили у співпраці громадських організацій, правозахисників, психологів, батьків, які виховують дітей з інвалідністю, українських та міжнародних експертів. Безбар’єрний довідник – ініціатива та флагманський проєкт першої леді України Олена Зеленська.

Додамо, Best Baltic Book Design — щорічний конкурс на найкращий книжковий дизайн серед Литви, Латвії та Естонії, вручення якого відбувається на Міжнародному Вільнюському книжковому ярмарку.