Василь Бровчук: систематично відвідую соціальні заклади, де проживають ВПО у нашому районі

Дата: 27.02.2023 10:17

Голова районної військової адміністрації Василь Бровчук з робочим візитом завітав у Перехреснянський старостинський округ та відвідав Перехреснянську гімназію, на базі якої у пришкільному інтернаті зараз проживають внутрішньо переміщені особи.

Очільник району поспілкувався з директоркою гімназії та старостою села, спільно обговорили різні питання, що стосуються проживання в соціальному закладі, забезпеченість харчів, тощо.

На завершення візиту посадовець передав благодійну допомогу для проживаючих осіб і потреб закладу, яку військова адміністрація отримала напередодні , зокрема ,бойлер та набори постільної білизни.

Зазначимо,що на базі гімназії також облаштований пункт обігріву згідно всіх чинних вимог.

Велика подяка всім благодійникам і громадським організаціям. Ваша робота - вияв турботи і поваги до людей, котрі вимушено покинули свої домівки тікаючи від війни.

Спільно зможемо все.

Слава Україні!