Відбулося чергове засідання сесії районної ради

Дата: 24.02.2023 10:33

Вчора, 23 лютого відбулося чергове засідання 20 сесії районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. Перш ніж розпочати роботу сесії - священник церкви «Успіння Пресвятої Богородиці Юрій Стефлюк виголосив молитву «Отче наш» за усіх Героїв, які загинули в боях з агресором та знаходяться в зоні бойових дій на території України, а також благословив на добру працю.

В роботі пленарного засідання взяли участь 14 депутатів районної ради, а також керівники: голова райдержадміністрації – начальник районної військової адміністрації Василь Бровчук, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, начальник Верховинського РВ УСБУ Юрій Цебрук, начальник Верховинського комбінату комунальних підприємств Володимир Мицканюк, директор КНП «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Верховинської селищної ради Світлана Шкіряк, директор КНП «Білоберізька АЗПСМ» Білоберізької сільської ради Іван Слижук, заступник директора КНП «Верховинська багатопрофільна лікарня Верховинської селищної ради» Наталія Федінчук, начальники відділів райдержадміністрації.

До порядку денного сесійного засідання районної ради на розгляд депутатів було внесено 16 питань, зокрема:

1. Звіт голови районної ради про діяльність за звітний період, доповідав: Юрій Філипчук – голова районної ради. 2. Звіт голови райдержадміністрації – начальника районної військової адміністрації про виконання повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації за 2022 рік,

доповідав: Василь Бровчук – голова райдержадміністрації – начальник районної військової адміністрації, депутат районної ради. 3. Про підсумки виконання районного бюджету за 2022 рік. доповідала: Олена Білоголова - начальник відділу бюджету та економіки фінансового управління райдержадміністрації. 4.Про внесення змін до районного бюджету на 2023 рік, доповідала: Олена Білоголова - начальник відділу бюджету та економіки фінансового управління райдержадміністрації. 5. Про затвердження переліку об’єктів комунального майна району, які підлягають приватизації у 2023 році, доповідала: Олена Білоголова - начальник відділу бюджету та економіки фінансового управління райдержадміністрації . 6. Про результати роботи Верховинського комбінату комунальних підприємств, фінансово-економічний стан за ІІ півріччя 2022 року та про організацію роботи зі збору та вивезення сміття і твердих побутових відходів та надання населенню і суб’єктам підприємницької діяльності інших послуг, доповідав: Володимир Мицканюк – директор Верховинського комбінату комунальних підприємств. 7. Інформація про роботу комунального некомерційного підприємства «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Верховинської селищної ради за 2022 рік, інформувала: Світлана Шкіряк – директор КНП «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги; 8. Інформацію про роботу комунального некомерційного підприємства «Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Білоберізької сільської ради за 2022 рік, доповідала голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, пенсійного забезпечення та захисту прав учасників і ветеранів операції об’єднаних сил (антитерористичної операції) на сході України та їх сімей Наталія Кімейчук. 9. Інформацію про роботу комунального некомерційного підприємства «Білоберізька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Білоберізької сільської ради за 2022 рік, інформував Іван Слижук – директор КНП «Білоберізька амбулаторія загальної практики сімейної медицини».10. Інформацію про роботу комунального некомерційного підприємства «Верховинська багатопрофільна лікарня Верховинської селищної ради» за 2022 рік, інформувала Наталія Федінчук - заступник директора КНП «Верховинська багатопрофільна лікарня». 11. Внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно спільної власності територіальних громад району. 12. Про намір передачі в оренду Верховинському районному лісгоспу майна спільної власності територіальних громад; 13. Про намір передачі в оренду відділу освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради майна спільної власності територіальних громад; 14. Про продовження контракту з директором Верховинського комбінату комунальних підприємств - доповідав: Володимир Кавінський – начальник відділу комунального майна, правового та кадрового забезпечення виконавчого апарату районної ради. 15. Про звернення районної ради щодо позбавлення права проросійських політиків і організацій представницьких мандатів у радах всіх рівнів, доповідав: Михайло Нечай – уповноважений представник депутатської фракції політичної партії «Європейська Солідарність». 16. Про програму підтримки фізичної культури і спорту доповідав Юрій Філипчук – голова районної ради.

По всіх питаннях прийнято відповідні рішення