ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

З обласного бюджету виділено 2 мільйони гривень для утилізації старих ламп розжарювання, зібраних у рамках їх безкоштовного обміну на нові енергозберігаючі

Дата: 22.02.2023 11:18
Кількість переглядів: 59

Фото без опису

 

 З обласного бюджету виділено 2 мільйони гривень для утилізації старих ламп розжарювання, зібраних у рамках їх безкоштовного обміну на нові енергозберігаючі

 

Разом із реалізацією в Україні програми обміну старих ламп розжарювання на енергоощадні постало питання утилізації ламп, які українці залишають у відділеннях «Укрпошти». Про це сьогодні йшлося під час щотижневої наради під керівництвом голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук.

Як зазначив начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Андрій Пліхтяк, Кабінет Міністрів України доручив обласним військовим адміністраціям, військовим адміністраціям районів та населених пунктів забезпечити вирішення питання належного поводження з відпрацьованими лампами, отриманими акціонерним товариством «Укрпошта» від населення в рамках реалізації експериментального проекту, через укладення договорів про здійснення їх збирання, перевезення та утилізації за рахунок коштів, що надходять до спеціального фонду місцевих бюджетів за справляння екологічного податку.

Фінансування таких договорів за рахунок коштів за справляння екологічного податку рекомендовано здійснювати органам місцевого самоврядування.

Аби визначити необхідний обсяг фінансування належного поводження з відпрацьованими лампами, профільне управління ОДА звернулося із запитами до суб’єктів господарювання у сфері поводження з відходами щодо надання комерційних пропозицій на проведення утилізації відпрацьованих ламп.

Замовником природоохоронного заходу «Забезпечення екологічно безпечного збирання, зберігання, перевезення та утилізації побутових ламп розжарювання, отриманих в рамках реалізації експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням» визначено управління екології та природних ресурсів ОДА. А з обласного бюджету на реалізацію цього заходу виділено кошти в сумі 2000,0 тис.грн. На сьогодні уже розроблено тендерну документацію для проведення процедури закупівлі згаданої послуги.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора