Верховинщина долучилася до благодійного аукціону

Дата: 21.02.2023 11:19

Фото без описуФото без опису

Наші Захисники та Захисниці проявляють неабияку мужність і героїзм, боронячи нашу рідну землю від ворога. Їхнім незламним духом, хоробрістю та самопожертвою захоплюється уся світова спільнота. Сьогодні нашим беззаперечним обов’язком є їхня підтримка та всебічна допомога. Тому обласною державною адміністрацією було ініційовано проведення благодійного аукціону, виручені кошти з якого будуть спрямовані на потреби бійців Збройних сил України.

Верховинщина також долучилася до благодійного аукціону.  Вашій увазі пропонуємо три лоти - вироби декоративно-прикладного мистецтва, виготовлені нашими земляками.

Виріб художньої різьби по дереву під назвою «Український воїн-козак вбиває російського «медведя». Символ героїзму та незламності українського духу. Автор роботи Маковійчук Віталій Іванович, житель Білоберізької територіальної громади. Картина «Природа Карпат», виконана у художньому стилі розміром 1,10см на  70 см. Виконавець роботи Романюк Василь Онуфрійович, житель села Топільче Зеленської територіальної громади. Картина "Віщий сон". Автор роботи Ганна Ілюк, Майстриня художнього живопису, жителька Верховинської територіальної громади.  Щиро вдячні за надані роботи.

Допомагаємо нашим воїнам здолати ворога і очистити землю від російської орди! Наближаємо Перемогу! Слава Україні!