Василь Бровчук: Незмінним і першочерговим завданням влади і надалі залишається допомога нашим військовослужбовцям, нашим захисникам та захисницям котрі зараз протистоять запеклому ворогу

Дата: 20.02.2023 17:44

Сьогодні, 20 лютого до Верховинської районної військової адміністрації надійшла чергова благодійна допомога від волонтера Віктора Голоядова, котрий з перших днів війни співпрацює з РВА та активно допомагає благодійною допомогою нашим військовим.

Зокрема, отримано 41 пару берців , 23 пари шкарпеток, 2 каністри мила та шампуні для військовослужбовців Верховинського району котрі зараз боронять територіальну цілісність держави.

Керівництво районної військової адміністрації висловлює щиру подяку волонтеру Віктору Голоядову за надану допомогу для ЗСУ.

Також дякує всім хто допомагає, благодійним організаціям, міжнародним донорам і волонтерам та всім небайдужим хто долучається і працює спільно задля однієї мети – перемоги над ворогом.

Ми продовжуємо допомагати і працюємо з турботою до наших військовослужбовців.

Слава Україні!

Слава Героям!