Допомога ЗСУ триває!
Черговий дрон-розвідник придбала громада села Бережниця, який буде передано для потреб наших захисників одного із підрозділів 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс".
Кошти на придбання квадрокоптера передали дві церковні колядницькі партії з присілка Центро та присілка Бубки села Бережниця, а також частину коштів пожертвували парафіяни Церкви перенесення мощей Святого Миколая.
Дрони рятують життя нашим захисникам, тому ми і надалі спільно продовжуємо закупівлю сучасних помічників для бойових підрозділів ЗСУ. Дякуємо громаді села Бережниця, колядницьким партіям та настоятелю церкви отцю Борису.
Дякую усім хто і надалі у такий складний час прикладає зусилля для допомоги Збройним Силам України, які щодня відважно б'ються з ворогом.
Дякуємо ЗСУ!
Разом до перемоги! Слава Україні!