Два комплекти дефібриляторів від польських партнерів передадуть для Надвірнянської та Лисецької лікарень

Дата: 16.02.2023 14:36

Їх Івано-Франківщина отримала від регіону-партнера Підкарпатського воєводства.

Ці медичні прилади, зазначила у Facebook голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук, призначені для надання екстреної допомоги при раптовому важкому порушенні ритму серця та фібриляції шлуночків. Обладнання на Прикарпаття привіз Львівський митрополит Мечислав Мокшицький. Керівниця ОВА повідомила, що апарати передадуть для Надвірнянської та Лисецької лікарень.

Світлана Онищук подякувала партнерам за допомогу і підтримку.

А ще очільниця області нагадала, що у серпні минулого року в межах міжрегіонального співробітництва 20 дітей учасників бойових дій побували на відпочинку в польському місті Риманів-Здрій. Протягом двох тижнів для них організували насичену програму, зокрема,  цікаві екскурсії та розважальні заходи.