За якими телефонами родичі зниклих безвісти прикарпатських військових можуть отримати допомогу

Дата: 16.02.2023 14:25

Питання захисту прав членів родин зниклих безвісти та загиблих військовослужбовців перебуває у віданні та залишається на контролі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця.

У ході низки зустрічей за участю громадських організацій, які опікуються зазначеними питаннями, а також враховуючи інформацію від Секретаріату Уповноваженого, одними із проблемних питань залишаються процедури, пов’язані з розшуком зниклих безвісти, загиблих та проведення ДНК-ідентифікації.

Відповіді на запитання щодо проведення ДНК-ідентифікації та отримання інформації щодо перебігу розслідування порушених кримінальних проваджень із розшуку зниклих безвісти та встановлення факту загибелі військовослужбовців в умовах збройного конфлікту їхні родичі можуть отримати за телефонами, наданими Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

Необхідну інформацію можна дізнатися в експертній службі МВС +38 (068) 019 08 28 та   ГУ Національної поліції України в області  +38 (0342) 79 01 83.