Світлана Онищук привітала Владику Миколу із чином єпископської хіротонії

Дата: 15.02.2023 16:01

Сьогодні у свято Стрітення Господнього відбувся чин єпископської хіротонії владики-помічника Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Миколи Семенишина.

Очолив чин в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав, котрий днями з архіпастирським візитом прибув на Прикарпаття.

Вітали Блаженнішого голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук та голова обласної ради Олександр Сич.

«Раді приймати Вас на нашій Богом береженій прикарпатській землі, - звернулася до Глави УГКЦ очільниця Прикарпаття. – Ми всі духовно радіємо важливій події в нашій області  -  єпископській хіротонії владики Миколи. Нехай Всещедрий Господь дарує Владиці багато здоров’я, небесних благодатей, душевних і тілесних сил. Молитовним заступництвом Цариці Небесної нехай береже Господь у здоров’ї на многії і благії літа».