Розвиваємо транскордонне співробітництво з Румунією, - Віталій Ільчишин

Дата: 15.02.2023 15:56

Заступник голови облдержадміністрації Віталій Ільчишин взяв участь у першому засіданні Моніторингово комітету в рамках Interreg NEXT Програми «Румунія-Україна 2021-2027». Йшлося про порядок діяльності комітету, основні особливості першого конкурсу проєктів та великі інфраструктурні проєкти.

Говорячи про майбутню співпрацю, заступник голови Івано-Франківської ОДА підкреслив, що минулий програмний період 2014-2020 років був досить успішним для бенефіціарів з нашої області. Близько 20 проєктів були реалізовані, а деякі з них продовжують впроваджуватися. Зокрема:

«Розвиток транскордонного співробітництва щодо популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на транскордонній  території Румунії й України»

«Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення зміни клімату»

«АЛЬТЕРА - Альтернативні терапії у Марамуреші та Івано-Франківську»

«Спільні дії щодо вдосконалення транскордонного управління та контролю за епідеміологічними показниками серед румунського та українського населення»

Віталій Ільчишин переконаний, що новий програмний період буде ще більш успішним для Прикарпаття.