За сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини споживачам повернуто кошти

Дата: 15.02.2023 15:30

Фото без описуСпеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду звернень.

Так протягом січня 2023 року споживачам повернуто коштів в сумі  понад 7 тис. грн., а саме:  4260 грн. за неякісну штучну ялинку; 1198 грн. за неякісні ялинкові прикраси;  380 грн. за ненадані послуги обслуговування домофону; 1200 грн. за неякісні послуги ремонту кавомашини; 525 грн. за чоловічий светр, який не підійшов за розміром.

У разі порушення ваших прав – звертайтесь із заявою до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за адресою: вул. Берегова, 24, м. Івано-Франківськ або надсилайте заяву зручним способом:

-  поштою,

-  електронною поштою –  ifdergprod@vetif.gov.ua,

- через веб-сайт управління – https://vetif.gov.ua/activity-management/online-pruyomnaa.html,

- через чат-бот в додатку Telegram –  @derzhspozhivsluzhba_bot.

Контактний телефон 0342-52-83-98.