Вшануймо память загиблого Героя!

Дата: 15.02.2023 12:50

З сумом повідомляємо, що відповідно до спільного розпорядження Верховинської РВА та районної ради завтра 16 лютого 2023 року у Верховинському районі оголошено Днем жалоби за загиблим нашим земляком Героєм Михайлом Кознюком.

Траурний кортеж загиблого Героя завтра 16 лютого зустрічаємо о 9:00 на Кривопільському перевалі.

В 9:30 священнослужителями району буде відправлено панахиду за загиблим Михайлом Кознюком біля Стелли Небесної Сотні у селищі Верховина.

Орієнтовно о 10:00 колона вирушить з Верховини через Криворівню, Верхній Ясенів та рідне село Буковець до села Драгасимів, Снятинського району.

Велике прохання до усіх жителів району та сіл, через які буде рухатися траурна колона востаннє гідно зустріти Героя з лампадками, квітами та українською символікою. 🇺🇦

🇺🇦 Слава Героям України!