Підтримка ЗСУ триває!!

Дата: 14.02.2023 10:53

Сьогодні, як ніколи, українській армії та нашим захисникам в нагоді стають тепловізори та оптично-електронні прилади для розпізнавання об’єкта на відстані. А такий їх різновид як тепловізійний приціл – взагалі невід’ємний елемент під час військових дій.

На прохання наших захисників з 34 окремого стрілецького батальйону (м.Івано-Франківськ), який зараз в зоні бойових дій, приватний підприємець з Верховини ФОП Мальчин І.М. придбав та передав на даний підрозділ сучасний тепловізор Pulsar Axion 2 XQ35 вартістю понад 95 тис.грн..

Даний пристрій - це практично «очі» наших військових уночі. Він допоможе помітити вчасно ворога «на нулях», а також боротися з диверсантами в тилових населених пунктах. Тож якість такого обладнання дуже важлива.

Допомагаємо і дякуємо ЗСУ 💙💛

Дякуємо волонтерам і разом до перемоги!🇺🇦