ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Світлана Онищук: Талановита молодь – це наше майбутнє

Дата: 09.02.2023 10:57
Кількість переглядів: 56

 

Щороку обдаровані діти Прикарпаття беруть участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Вони займаються дослідницькими пошуками та науковими експериментами і розробками в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва.

Так, за результатами проведення ІІІ етапу конкурсу минулого досягнення двох прикарпатських учнів – Владислава Коцюбинського і Олега Павчака, а  також трьох студентів – Софії Губаль, Анастасії Михайлюк і Максима Скидачука належним чином оцінені на державному рівні - упродовж року вони будуть отримувати стипендію Президента України у розмірі 2600 грн.

Сьогодні із стипендіатами та їх наставниками зустрілася голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Керівниця області подякувала переможцям конкурсу за їхню працю, а педагогам, котрі допомагали учням під час написання робіт, - за підтримку та знання.

«Талановита молодь – це наше майбутнє, - звернулася до присутніх очільниця Прикарпаття. – Cаме від наших креативних і обдарованих дітей залежить майбутнє Української держави, її розвиток».

Світлана Онищук відзначила, що високі результати на конкурсі свідчать про патріотизм наших дітей та любов до рідної землі. А таке досягнення є ще одним внеском у нашу спільну Перемогу.

Вона також адресувала слова подяки батькам переможців конкурсу та вчителям, адже, незважаючи на ковід чи війну, педагоги продовжували навчати дітей та дарувати їм тепло своїх сердець і знання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора