Прикарпатські дорожники вже другий день продовжуть розчищати дороги від снігових заметів

Дата: 07.02.2023 10:55

На значній території Івано-Франківщини продовжуються снігопади.

"Вночі та протягом сьогоднішнього дня для забезпечення проїзду та протиожеледної обробки задіяно майже сотня одиниць спецтехніки та 137 працівників", - повідомила голова обласної державної адміністрації - начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Станом на зараз всі організації, відповідальні за експлуатаційне утримання доріг області, продовжують очистку шляхів. Утруднений проїзд до сіл Перехресне, Черетів Верховинського району, також у Заболотівській ТГ.

"Синоптики прогнозують сніг ще декілька днів. Прошу водіїв та пішоходів бути максимально обережними на дорогах", - звернулася до учасників дорожнього руху керівниця області.