ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Світлана Онищук: Область отримала гуманітарну допомогу від Міжнародної організації з міграції на суму майже 5 мільйонів гривень

Дата: 02.02.2023 10:34
Кількість переглядів: 61

 

Від членів Представництва в Україні Міжнародної організації з міграції надійшла гуманітарна допомога для забезпечення роботи «Пунктів незламності». А це понад 2500 наборів постільної білизни, 1614 розкладних стільців, 2500 матраців, 3910 ковдр, 400 ліхтарів та 450 одиниць двадцяти літрових каністр для питної води.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Зважаючи на сучасні події, зокрема агресивні дії російської федерації, цілеспрямоване знищення ворожими засобами ураження об’єктів електро-, теплоенергетики, можливість настання повного чи тимчасового припинення подачі електро- та енергоносіїв, обласна військова адміністрація здійснила низку організаційних заходів для забезпечення роботи «Пунктів незламності» з можливістю перебування у них значної кількості людей.

«Станом на сьогодні в області утворено 198 «Пунктів незламності», які забезпечені джерелами теплопостачання, електрогенераторами, засобами зв’язку, доступом до Інтернету та іншими речами першої необхідності. У більшості пунктів обігріву наявні укриття. Створено запас паливно-мастильних матеріалів та твердого палива. Важливо, що 58 таких «Пунктів незламності» працюють цілодобово. При зниженні температури повітря кількість пунктів буде збільшена. Дякуємо благодійникам, котрі безупинно надають нам підтримку та допомогу для забезпечення роботи пунктів», – зазначила очільниця області.

Фото без опису

За словами Світлани Онищук, завдяки Представництву в Україні Міжнародної організації з міграції, Прикарпаття сьогодні отримало гуманітарну допомогу вартістю близько п’яти мільйонів гривень. Допомога буде передана для дооблаштування наявних «Пунктів незламності» та укомплектування новоутворених.

Додамо, що від початку роботи «Пунктів незламності» ними скористалися 19 043 особи. В області продовжується робота щодо збільшення кількості «Пунктів незламності».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора