З метою підтримки внутрішньо переміщених осіб голова районної військової адміністрації Василь Бровчук відвідав соціальні заклади де проживають внутрішньо переміщені особи та багатодітні сім´ї, зокрема в селах Криворівні та Буківці. Очільник район

Дата: 30.01.2023 11:53

Очільник району поспілкувався з переселенцями, обговорили різні питання, що стосуються проживання в соціальному закладі, забезпеченість харчів, та передав благодійну допомогу. Отриману напередодні.

Щира подяка Товариству Червоного Хреста України з надану допомогу, волонтерам та всім причетним хто допомагає.

Всім тим, хто робить все задля перемоги.

Спільно зможемо все.

Слава Україні!