🇺🇦 Допомога нашим захисникам триває! 🇺🇦

Дата: 30.01.2023 11:48

Черговий дрон-розвідник придбала громада села Довгополе Білоберізької ТГ та передали для потреб військових 201 Верховинського Батальйону ТРО.

✅Організацію збору коштів та придбання квадрокоптера взяв на себе священник громади с. Довгополе настоятель церкви Святого Артистратига Михаїла отець Назарій.

Більшість коштів були передані на дану ціль партією церковних колядників та місцевими підприємцями.

💙💛 Дрони рятують життя нашим захисникам, тому ми і надалі закликаємо підтримувати ініціативу у придбанні таких сучасних помічників для наших ЗСУ. Дякую голові Білоберізької ТГ Дмитро Іванюк, громаді села Довгополе та усім хто прикладає зусилля для допомоги Збройним Силам України та наближають нашу перемогу.

🇺🇦Разом до перемоги! Слава Україні!🇺🇦