ВЕРХОВИНЩИНА ПОПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ, ЯКИЙ ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ

Дата: 28.01.2023 19:41

Сьогодні сумуємо і плачемо усі, бо втратили ще одного молодого та мужнього Захисника - АНДРІЯ БОЩУКА, уродженця с.Бистрець.

Траурну колону люди зустрічали на колінах, освічуючи останню дорогу АНДРІЯ лампадками. А вже біля стели Герої Небесної Сотні, в селищі Верховина, священослужителі відправили панахиду за загиблим Воїном. Віддати останню шану Захиснику до стели прийшло керівництво району та громад, десятки верховинців, військовослужбовці, друзі та найрідніші люди.

Військовослужбовець АНДРІЙ показав нам приклад справжнього патріота, приклад хоробрості та відваги. Він чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна віддавши молоде життя за наше вільне майбутнє у Незалежній Україні.

Неможливо підібрати слова, які б зараз змогли заспокоїти згорьовану родину Героя. Схиляємо перед Вами голови у глибокій скорботі. Приносим щирі співчуття батькам та всій родині.

Спочивай з миром, дорогий наш Герою АНДРІЮ БОЩУКУ.

Хай рідна гуцульська земля буде тобі пухом.

Герої не вмирають, вони вічно живуть у наших серцях.

Вічна пам'ять і вічна слава Герою.