ДСНС України застерігає мешканців користуватися альтернативними способами обігріву з особливою обережністю

Дата: 06.01.2023 09:56

Через нищівні обстріли рф об’єктів критичної інфраструктури України, багато громадян вимушені використовувати альтернативні способи обігріву.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомляє ДСНС України. Зокрема, йдеться про те, що необхідно постійно стежити, щоби печі не перегрівалися; не користуватися піччю, якщо в ній чи димарі є тріщини; регулярно очищати димоходи від сажі;  розпалювати печі/буржуйки/каміни дровами, а не бензином чи подібними рідинами. Щодо горючих предметів, то їх потрібно тримати якнайдалі від опалювальних приладів; не використовувати вентиляційні та газові канали замість димоходу; тримати під наглядом розтоплені печі, каміни та буржуйки; щільно зачиняти дверцята опалювального приладу; не використовувати буржуйки з несправними чи засміченими трубами; встановлювати датчики диму в приміщеннях.