Військові, що лікуються у Коломийському районі, отримали подарунки

Дата: 04.01.2023 12:39

Коломийський район активно допомагає військовослужбовцям, які боронять землю на фронті, та піклується про тих, кому необхідна допомога в тилу. Сьогодні в медичних закладах Коломиї лікуються та проходять реабілітацію чимало воїнів, які зазнали поранень на полі бою. Не всі вони місцеві, тому не мають в наших краях тих, хто міг би їх відвідати. Тож, в кінці грудня начальник Коломийської районної військової адміністрації Любомир Глушков звернувся до голів громад та жителів району з проханням долучитися та допомогти бійцям.

Фото без описуЗа тиждень на звернення про допомогу відгукнулось багато краян. Освітяни, працівники культури, соціального захисту та інших установ Матеївецької, Отинійської, П'ядицької територіальних громад, міста Коломия, жителі району передали воїнам, необхідні речі: спортивні костюми, теплі светри, нижню білизну, фрукти та солодощі. Освітяни Угорницької гімназії приготували та передали власноруч приготовлені вареники, щоб кожен воїн відчув домашній затишок, тепло та турботу. Також до військових з подарунками завітали представники департаменту фінансів обласної державної адміністрації, зокрема директор департаменту Іриною Мацькевич. Дякуємо за підтримку наших Захисників. Будь-яка допомога наближає нашу Перемогу.