У межах чергового обміну полоненими, який відбувся 31 грудня, звільнені два військовослужбовці з 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади

Дата: 03.01.2023 10:32

Про це повідомила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

«Додому повернувся солдат Микола Волошин. Зник безвісти 20 червня 2022 року поблизу населеного пункту Верхня Врубівка, Луганської області. Ще один боєць “десятки” - солдат Ігор Ємчук також вдома. Зник безвісти 22 червня 2022 року під час бойових дій в районі населеного пункту Миколаївка Луганської області», - зазначила керівниця області.

Як повідомила Світлана Онищук, наразі бійці проходять повне медичне обстеження, а в подальшому - реабілітацію.

Додамо, що від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну додому повернулися 14 прикарпатців.