Візит на Різдво

Дата: 03.01.2023 10:27

У велике християнське свято – Різдво Христове, яке цього року вперше широко відзначають у нашій державі разом з усім цивілізованим світом окремий батальйон територіальної оборони сформований у нашому районі, який виконує завдання на сході України, відвідала делегація Верховинського району на чолі з головою районної державної адміністрації – начальником районної військової адміністрації Василем Бровчуком. Представники органів влади та місцевого самоврядування Верховинського району прибули в район виконання завдань батальйону не з пустими руками. Було доставлено значну партію вкрай необхідних вантажів для потреб військовослужбовців. На робочій зустрічі очільника району спільно з командуванням батальйону було прийнято конкретні рішення спрямовані на забезпечення першочергових потреб батальйону, зокрема постачання комплектів військової форми та спорядження, запасних частин та інструментів для автомобільної техніки, необхідними матеріалами для облаштування бойових позицій та ряду інших питань логістичного забезпечення військової частини. Було накреслено довготривалий план співпраці між командуванням батальйону та органами влади і місцевого самоврядування району з урахуванням специфіки виконання бойових завдань батальйону. Розглянуто питання координації цієї роботи з підприємствами та організаціями, волонтерською спільнотою Верховинщини. Керівник району безпосередньо поспілкувався з особовим складом. Було уважно розглянуто пропозиції військовослужбовців стосовно забезпечення всім необхідним в районі виконання завдань, соціального захисту членів сімей військовослужбовців, які з нетерпінням очікують свої батьків, синів і дочок у нашому районі. Такі зустрічі, візити керівництва району безпосередньо до воїнів, які стоять на захисті України від російських окупантів ще більше піднімають бойовий дух військовослужбовців, виводить співпрацю між військовими і керівництвом району на значно вищий щабель, чим скоріше наближають нашу Перемогу.

Слава Україні!