Дорогі Верховинці, жителі району та гості нашого гуцульського краю!

Дата: 31.12.2022 17:20

Сьогодні 31 грудня – день, яким завершуємо рік, загадуючи щось значиме і щасливе.

Яким був 2022рік ? Різним. Він був сповненим відчуття невизначеності, страху за рідних, болю від втрат друзів та знайомих. Рік, що минає, був непростий, але він показав нашу єдність та незламність! Крізь усі випробування ми пройшли з гідністю та показали усьому світу українську витримку та міць!

Завдяки воїнам Збройних Сил України, волонтерам, підприємцям всім хто невтомно працював попри складні умови, завдячуючи кожному з Вас ми маємо можливість зустрічати Новий 2023 рік та Різдво Христове.

Тож нехай свято Нового року та Різдва Христового принесуть радість і спокій до вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги, стануть початком нових здобутків і успіхів.

Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою, прихильності людської долі та Божого благословіння!

Хай всі Захисники повернуться до батьківського порогу, хай у безпеці буде кожна українська родина! Нехай процвітає Незалежна Україна!

Йдемо з вірою у 2023 рік!

Слава Україні та її Захисникам!

Голова районної державної адміністрації –

начальник районної військової адміністрації