ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шведсько-український проект управління туристичною галуззю: перші крок

Дата: 22.12.2022 10:50
Кількість переглядів: 120

 

20 грудня відбулося перше інтерв’ю у рамках участі Івано-Франківської ОДА у шведсько-українському проєкті «Значення публічно-приватного партнерства для сталого розвитку туристичних дестинацій: шведський досвід для України».

Зазначимо, що координатором реалізації проєкту в Івано-Франківській області є управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації.

Участь у події взяли доцент кафедри регіоналістики і туризму Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Президент всеукраїнської федерації роботодавців в сфері туризму України Тетяна Тимошенко, професор кафедри гуманітарних, освітніх і соціальних наук Університету Оребру (Швеція) Матс Лундмарк і представники профільного управління ОДА.

Фото без описуУпродовж двогодинного інтерв’ю обговорили питання багатовекторної кооперації бізнесу і влади у сфері туризму, сталих практик розвитку туризму, локальної, регіональної, міжрегіональної, міжнародної співпраці в Івано-Франківській області.

Додатково представники ОДА запропонували шведським партнерам організувати онлайн-зустріч, на якій європейські колеги розкажуть про власні моделі колаборації бізнесу і влади, а від нашої області будуть презентовані громади/інституції з метою налагодження майбутніх партнерств і співпраці з розвитку туризму та локальної економіки в цілому.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора