Шановні працівники енергетичної галузі! З нагоди професійного свята – Дня енергетика – прийміть найщиріші вітання!

Дата: 22.12.2022 10:05

Щиро вітаю всіх працівників електростанцій, інженерів, ремонтників, допоміжний персонал.

Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок.

Від вашої компетентності залежить світло та тепло у наших домівках, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери.

Зараз, в умовах війни, на енергетиків покладено високу відповідальність за надійне та безперебійне постачання електричної енергії. Від вашого професійного виконання своїх обов'язків та сумління залежить стабільна робота економіки та якість життя наших громадян.

Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, миру та злагоди, світла й тепла, добробуту у ваших родинах.

Нехай професійна майстерність, плідна праця і творчі задуми приносять вам нові значні здобутки та якнайшвидшого відновлення енергетичної галузі на Україні і могутності нашій незалежній державі!

Голова районної державної адміністрації

Василь Бровчук

На зображенні може бути: текст