ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулося чергове засідання спостережної комісії при обласній військовій адміністрації

Дата: 21.12.2022 13:04
Кількість переглядів: 95

 

Головувала на засіданні заступниця голови облдержадміністрації Людмила Сірко. На початку засідання вона ознайомила присутніх із оновленим складом спостережної комісії та порядком її роботи.

Фото без описуФото без описуЙшлося про функціонування закладів як об’єктів критичної інфраструктури в умовах воєнного стану. Мовилося також про роботу виправних установ, кількість людей, які відбувають покарання, у тому числі й засуджених до довічного ув’язнення осіб тимчасово евакуйованих з інших областей України, та умови їх утримання.

Учасниками комісії було вказано на важливість надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, організацію виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання.

У ході засідання комісії озвучили проблемні питання щодо роботи своїх установ та шляхи їх вирішення. Наголошувалося на активній співпраці з благодійними організаціями, які дали б змогу додатково залучати кошти для вирішення нагальних побутових потреб ув’язнених. Обмінялися досвідом роботи з громадськими організаціями із зазначених питань.

На завершення обговорили нову редакцію положення спостережної комісії та план роботи на I півріччя 2023 року.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора