Дата: 20.12.2022 15:40

19 грудня 2022 року, з нагоди престольного свята та 100-літнього Ювілею Святині, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан із Архіпастирським візитом відвідав Храм Перенесення мощей Святителя Миколая Чудотворця села Бережниця, Верховинського благочиння, де, у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію, читання Акафіста, Чин Малого освячення води та очолив Панахиду за спокій душ усіх фундаторів та будівничих Храму.

За Богослужінням молилися за воїнів і захисників, за мир і перемогу над ворогом з священнослужителями району представники влади та парафіяни.