Віталій Ільчишин з нагоди професійного свята привітав працівників суду

Дата: 16.12.2022 10:18

Заступник голови облдержадміністрації Віталій Ільчишин побував у Івано-Франківському апеляційному суді, де взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників суду. Від імені начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук він привітав суддів та працівників апарату суду, а також нагородив медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» заступника голови Апеляційного суду Івано-Франківської області у відставці Василя Дячука.

«У час повномасштабного вторгнення ви, попри труднощі й безпекові виклики, продовжуєте віддано, з честю та гідністю виконувати посадові обов’язки, – звернувся посадовець до присутніх. – Щиро вітаю зі святом і бажаю міцного здоров’я, сімейного благополуччя, наполегливості та наснаги у захисті прав свобод людини й громадянина, достатку та якнайшвидшої перемоги!».