Для потреб військовослужбовців 102-ої окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ передали 249 шин, - Світлана Онищук

Дата: 12.12.2022 09:38

На передову відправили 249 шин загальною вартістю майже мільйон гривень. Про це повідомила голова обласної державної адміністрації - начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Шини було придбано за кошти, виручені під час благодійного аукціону, який організували та провели 30 вересня.

Окрім того, ТзОВ «Оператор газотранспортної системи України» (директор Богородчанського ЛВУМГ Роман Юськів) для бійців тероборони передало 48 шин, загальною вартістю майже 140 тисяч гривень.

До допомоги бійцям долучилося також і приватне підприємство «Водолій-ЯП» (директор Петро Яцьків), яке виготовило 1000 будівельних скоб на загальну суму понад 20 тисяч гривень.

«Тут, у тилу, ми маємо бути надійною підтримкою у боротьбі проти ворога, - підкреслила керівниця області. - Дякуємо небайдужим жертводавцям за їхню доцільну допомогу для наших бійців!».