ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Віталій Ільчишин взяв участь у засіданні Державної комісії з питань ТЕБ і НС

Дата: 09.12.2022 09:30
Кількість переглядів: 113

 

7 грудня в режимі відеоконференції відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у ході якого учасники розглянули питання стану забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою.

Участь у ньому у режимі відеозв’язку взяв заступник голови облдержадміністрації Віталій Ільчишин.

Фото без описуФото без описуВраховуючи воєнний стан, учасники комісії ухвалили рішення щодо проведення обстежень стану тих об‘єктів централізованого та нецентралізованого питного водопостачання, які не обстежувалися цього року. Також зазначалося, що через ЗМІ та соцмережі потрібно проводити інформаційну кампанію щодо належного облаштування та використання індивідуальних колодязів, оскільки є ризики вживання забрудненої і, відповідно, небезпечної води.

У ході відеоконференції розглянуто та затверджено План заходів центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків у 2023 році. Зауважувалося, що у різні роки в Україні орієнтовні збитки від паводків складали від 900 млн грн (1995-1998 рр.) до 6 млрд грн (2008-2010 рр).

Реалізація Плану дозволить забезпечити своєчасне вжиття органами виконавчої влади превентивних заходів для збереження життя і здоров’я людей, запобігти використанню ресурсу, необхідного для реагування на виклики, пов’язані із збройною агресією з боку російської федерації, а також визначити зони відповідальності та завдань відповідним органам у разі виникнення стихійних лих.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора