Василь Бровчук: Першочерговим і незмінним пріоритетним завданням влади і надалі є допомога нашим військовим, нашим захисникам та захисницям

Дата: 05.12.2022 15:46

У Міжнародний День Волонтера до  Верховинської  районної  військової адміністрації надійшла чергова благодійна допомога від волонтера Віктора Голоядова, котрий з перших днів війни співпрацює з РВА та активно допомагає  благодійною допомогою нашим військовим.

Зокрема, сьогодні 5 грудня отримано 44 пари зимових берців  та кросівок для військовослужбовців Верховинського району котрі зараз боронять територіальну цілісність держави.

Керівництво районної військової адміністрації вкотре дякує всім хто допомагає, благодійним організаціям, міжнародним донорам і волонтерам  та  всім небайдужим хто долучається і працює спільно  задля однієї мети – перемоги над ворогом.

Ми продовжуємо допомагати і працюємо з турботою до наших військовослужбовців.

Слава Україні!

Слава Героям!