У ВЕРХОВИНІ ТА ГРОМАДАХ РАЙОНУ ДІЮТЬ ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Дата: 29.11.2022 10:17

Минулого тижня у районі запрацювали «Пункти незламності» (обігріву). В них передбачається наявність тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних телефонів, місця для відпочинку, аптечки та інше.

Голова районної військової адміністрації Василь Бровчук  відвідав мобільний  Пункт Незламності, який  знаходиться у центрі селища. Очільник району переконався, що є усе необхідне: гарячий чай, печиво, зв’язок та Інтернет, можливість підзарядити пристрої. І зі свого боку вручив рятувальникам солодощі і речі першої необхідності для потреб пункту.

Пункти незламності функціонують у цілодобовому режимі із позмінним цілодобовим чергуванням відповідальних осіб безкоштовно для населення.

Тож у разі тривалого відключення електроенергії та газопостачання тут зможуть зігрітися, випити гарячого чаю, переночувати та підзарядити свої гаджети усі потребуючі.

На сьогоднішній день  у районі облаштовано 21 стаціонарний і 1 мобільний пункти незламності.

Тож зберігаємо спокій та спільно готуємося до будь-яких ситуацій.

Тільки об'єднуючись та допомагаючи одне одному ми зможемо пройти цю зиму.

Допомагаймо один одному!

Все буде Україна!