Освятили фігуру архистратига Михаїла

Дата: 23.11.2022 12:10

21 листопада, в день особливого вшанування Собору архистратига Михаїла та інших чесних Небесних сил безплотних у с. Верхній Ясенів Верховинської громади відбувся захід, приурочений світлій пам’яті загиблого героя, капелана Михайла Гергелюка і освяченню фігури архистратига Михаїла, встановленої на місці знесеного монументу тоталітарного режиму.

Священнослужителі району освятили  фігуру архистратига Михаїла та відправили поминальну молебень за участі представників влади, громади села Верхній Ясенів, сусідніх сіл, військовослужбовців та учнівської молоді.

Нехай воєначальник сил Небесних архистратиг Михаїл оберігає усіх, кожну родину! Хай дарує сили, міцну віру та несе добро й любов в кожне серце, в кожну домівку, і дає сил нашим воїнам захищати нашу країну від загарбника та здобути якнайшвидше Перемогу!

Слава Україні!

Героям слава!