Світлана Онищук вручила прикарпатському захиснику медаль «За заслуги перед Прикарпаттям»

Дата: 23.11.2022 09:54

Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук побувала в КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради».  Разом із депутатами обласної ради Остапом Грищуком, Андрієм Яворським та радником Михайлом Чертковим керівниця області привітала з Днем десантно-штурмових військ військовослужбовця Василя Христіна, який проходить лікування у цьому медичному закладі. З нагоди свята очільниця Прикарпаття нагородила бійця медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям».

Зазначимо, що Василь Христін 24 лютого вступив до лав Збройних сил України як доброволець. Проходив службу у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді. Минулого тижня під час виконання бойового завдання підірвався на протитанковій міні та отримав поранення. Врятував 4 побратимів, висадивши їх попередньо з машини.

«Велика шана Вам і подяка за щоденні звитяги в ім’я України, – звернулася до бійця Світлана Онищук. – Завдяки Вам ми обов’язково переможемо!»