Світлана Онищук вручила Владиці Юліану Гаталі обласну відзнаку «Доблесть Прикарпаття»

Дата: 21.11.2022 10:25

У рамках робочої поїздки на Коломийщину голова обласної державної адміністрації - начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук побувала на богослужінні у Кафедральному соборі Преображення Господнього та вручила керуючому єпархією відзнаку «Доблесть Прикарпаття».

Нагороду Владика отримав за патріотизм, активну благодійницьку та просвітницьку роботу.

«У час повномасштабної війни наші церкви стали гуманітарними хабами, де кожен може отримати допомогу, - підкреслила керівниця області. - Щиро дякую Вам за титанічну працю, яку сьогодні Ви робите, за єднання людей заради спільної доброї справи. Ви є прикладом доброго пастора, який дає силу і наснагу боротися, допомагаєте воїнам, котрі дуже потребують такої підтримки. Нехай Господь дарує мудрість надалі успішно працювати на Христовій ниві на благо Церкви, звершуючи нелегке служіння».