Закордонні благодійники передали для Прикарпаття електрогенератори

Дата: 09.11.2022 16:59

Про це повідомила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук у Facebook.

Зазначається, що вчора Івано-Франківщина отримала 5 генераторів від міжнародних донорів з Угорщини – Закритого акціонерного товариства з ділового розвитку та управління майном «Кес холдінг». Завдяки цьому поповнився резерв генераторів області.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Додамо, раніше до області надійшли 11 генераторів різної потужності від румунської організації «Союз українців у Румунії».

«Тилові регіони повинні бути забезпечені генераторами у разі ракетних обстрілів, щоб об’єкти критичної інфраструктури – лікарні, школи, дитячі садки – були забезпечені електроенергією», – переконана Світлана Онищук.