Закордонні благодійники передали для Прикарпаття електрогенератори

Дата: 09.11.2022 16:59

Про це повідомила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук у Facebook.

Зазначається, що вчора Івано-Франківщина отримала 5 генераторів від міжнародних донорів з Угорщини – Закритого акціонерного товариства з ділового розвитку та управління майном «Кес холдінг». Завдяки цьому поповнився резерв генераторів області.

Додамо, раніше до області надійшли 11 генераторів різної потужності від румунської організації «Союз українців у Румунії».

«Тилові регіони повинні бути забезпечені генераторами у разі ракетних обстрілів, щоб об’єкти критичної інфраструктури – лікарні, школи, дитячі садки – були забезпечені електроенергією», – переконана Світлана Онищук.